Жестова мова
Черкаський обласний центр зайнятості
Адмінпослуги Черкаської області
Прозорро
Сайт президента України
Асоціація селищних рад
Канівський центр ПМСД
Міграційна служба

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2020: КОЛИ СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО, ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ І ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ.


Основна сесія ЗНО у 2020 році триватиме від 21 травня до 15 червня.

 

В Україні від 3 лютого стартує реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО2020 року і триватиме вона до 24 березня. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Хто може взяти участь?

  • Випускники шкіл 2020 року
  • Учні (слухачі) закладів професійно-технічної освіти
  • Студенти закладів вищої освіти
  • Випускники, які навчаються за кордоном і у 2020 році здобудуть повну загальну середню освіту
  • Випускники минулих років

Як зареєструватись?

Щоб успішно зареєструватися для участі в ЗНО, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру. Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу “Зареєструватися” на сайті: www.testportal.gov.uaПісля того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу “Стан опрацювання документів” перевірити, на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу. Оброблення реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів від моменту їхнього надходження до регіонального центру. Також в УЦОЯО додали, що процедура реєстрації залежить від того, чи проходитиме особа державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі ЗНО. Якщо так, то особа має вибрати предмети (не більше чотирьох) з яких вона буде складати ДПА у формі ЗНО. При чому обов’язковим предметом ДПА є українська мова. Другим обов’язковим предметом – математика або історія України (за вибором). Третій предмет можна обрати самостійно. Для зарахування оцінок за державну підсумкову атестацію можна вибрати й математику, й історію України та пройти зовнішнє оцінювання з цих предметів. Далі треба повідомити адміністрацію навчального закладу про обрані предмети, а керівники закладів освіти мають сформувати списки та надіслати документи учнів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО до 17 березня 2020 року. Також зареєструватися для участі у ЗНО мають право і особи з тимчасово неконтрольованих територій, які не мають можливості відправити документи поштою. Вони повинні в установлений термін надіслати скан-копії фотокартки та реєстраційних документів на електронну адресу регіонального центру. Також для цієї категорії осіб буде проведена додаткова сесія ЗНО, на яку можна зареєструватися від 3 лютого до 24 березня.

 

ЗНО 2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ДИРЕКТОРА КЗ “КОЗАРІВСЬКОГО НВК” – КИПУ ВІРУ АНДРІЇВНУ!

Вітаємо з Днем народження директора КЗ “Козарівського НВК” – Кипу Віру Андріївну!

Картинки по запросу привітання для директора школи з днем народження

З повагою сільський голова Ганна Миколаївна,  апарат сільської ради та депутатський корпус.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВУ ЛИТВИНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – ПОГРІБНУ ГАННУ МИКОЛАЇВНУ!

Вітаємо з Днем народження сільського голову Литвинецької сільської ради – Погрібну Ганну Миколаївну!

Прийміть найщиріші вітання та сердечні побажання з нагоди Вашого Дня народження. Цього святкового дня бажаємо здоров’я, щастя і добробуту Вам і Вашій родині, успіхів і здобутків у всіх справах, наснаги та натхнення. Хай поруч з Вами будуть надійні, щирі друзі, близькі люди. Зичимо Вам, аби кожен Ваш день був наповнений корисними справами і теплом людських відносин, мрії втілювалися у життя та приносили бажану радість і задоволення.

З повагою колектив сільської ради та депутатський корпус.